OFERTA

Hale namiotowe

 

Hale stalowe

 

Hale solarne

 

Hale pneumatyczne

 

Kontenery
Pawilony handlowe

 

Konstrukcje stalowe

 

Schody podnoszoneW naszej ofercie posiadamy do wy- najmu hale o szerokości 10m i 15m i o wysokości w okapie 3m,3,5m i 4,0m. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie w ciągu kilku dni zapewnić powierzchnie magazynowe do kilku tysięcy metrów kwadratowych na podstawie zgłoszenia bez potrzeby uzyskiwania pozwolenia na budowę.


O nas

Firma AGAMA powstała w 1994 roku. Wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży hal namiotowych oraz wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych i aluminiowych, pozwala nam na zaproponowanie naszym klientom pod marką HallCorp rozwiązań konstrukcyjnych idealnie dopasowanych do ich potrzeb.

 

 

Podstawowe produkty:

 1. konstrukcje stalowe - projektowanie, wykonawstwo
 2. usługi spawalnicze - spawanie stali, stali nierdzewnej, aluminium
 3. hale namiotowe aluminiowe i stalowe o różnych zastosowaniach o szerokości od 6m do 25m w tym m.in.
 4. hale magazynowe ze ścianami z folii, blachy trapezowej, płyty warstwowej, a także  w odpowiedni sposób dobrane do potrzeb klienta wersje hal z płytą warstwową i stolarką aluminiową
 5. hale cateringowe z rozsuwanymi ścianami, oknami foliowymi w dowolnym kształcie oraz podłogami drewnianymi
 6. pawilony handlowe i gastronomiczne wykonywane w oparciu o konstrukcje stalową z wypełnieniem ścian i dachu z płyty warstwowej oraz stolarką okienną i drzwiową z aluminium z możliwością zastosowania rolet i markiz sterowanych elektrycznie
 7. wiaty stalowe i aluminiowe
 8. namioty reklamowe
 9. plandeki samochodowe
 10. ściany foliowe do zadaszeń
 11. nietypowe zadaszenia i konstrukcje ze stali i folii plandekowej
 12. projektowanie i wykonawstwo maszyn i urządzeń mechanicznych


Naszym klientom proponujemy pomoc w całym procesie planowania i zakupu hali namiotowej oraz konstrukcji stalowych i pawilonów handlowych: od sprecyzowania potrzeb klienta, poprzez dobranie i przygotowanie odpowiedniego miejsca ustawienia, optymalizację konstrukcji do potrzeb i charakteru działalności, dostawę, montaż oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności urzędowych. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednią dokumentację konstrukcyjną, umożliwiającą bezpieczne i wieloletnie użytkowanie naszych produktów.

Jeżeli macie Państwo pomysł, który chcielibyście zrealizować a napotykacie na problemy z doradztwem technicznym, na pewno jesteśmy w stanie w bezpośredniej rozmowie doradzić i znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

 

TOP